فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85718
    3 بار در 2 پست

با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم که در ریسیور 2000 هایپر کیفیت 1080i 50hz یا 1080p 50hz کدام بهتر است یا کلا کدام یک از این دو کیفیت تصویرش بالاتره در همه دستگاها . ممنون میشم راهنمایم کنید

2. یک کاربر برای این پست سودمند از omid10000 عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

4. Top | #12

عنوان کاربر
    مدیریت کـــــــــل سایت
    شماره عضویت
    81441
    6,951 بار در 3,798 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid10000 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم که در ریسیور 2000 هایپر کیفیت 1080i 50hz یا 1080p 50hz کدام بهتر است یا کلا کدام یک از این دو کیفیت تصویرش بالاتره در همه دستگاها . ممنون میشم راهنمایم کنید

دوست گرامی 1080 i بهتر است ولی این مدل های چینی ساپورت نمیکنه این کیفیت رو

5. یک کاربر برای این پست سودمند از MAHYAR 2 عزیز تشکر کرده اند:

6. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    88190
    0 بار در 0 پست

پیش فرض مشکل در رسیور starsat 2000hd hyper

با سلام .....
    من یه چند روزی میشه که رسیور starsat 2000hd hyper خریدم! فروشنده اونو به اصطلاح اپدیت کرده بود و برام فرستاده بود!حالا چنتا سوال و چنتا مشکل دارم ممنون میشم راهنمایی کنید...
    1_ در کل کاری خوبی کردم که این رسیور و خریدم یا نه ؟ :))))
    2_ وقتی رسیور و میزنم به برق و کلید پشتشو میزنم مستقیم رسیور روشن میشه و به حالت stand by نمیره!؟این طبیعیه ؟
    3_ امروز به صورت اتفاقی یه برنامه ضبط کردم!داخل رسیور کاملا درسته و وقتی پخش میکنم مشکلی نداره ولی وقتی اونو توی کامپیوتر پخش میکنم صداش پخش نمیشه.....!؟
    :))
    من پچ 1.59 رو از همین سایت گرفتم و روی رسیور ریختم ولی هنوز این مشکلات رو دارم!

خیلی ممنون از فروم بسیار خوبتون....
    متشکرم !

7. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    87302
    0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط daiigholam نمایش پست ها
    با سلام .....
    من یه چند روزی میشه که رسیور starsat 2000hd hyper خریدم! فروشنده اونو به اصطلاح اپدیت کرده بود و برام فرستاده بود!حالا چنتا سوال و چنتا مشکل دارم ممنون میشم راهنمایی کنید...
    1_ در کل کاری خوبی کردم که این رسیور و خریدم یا نه ؟ :))))
    2_ وقتی رسیور و میزنم به برق و کلید پشتشو میزنم مستقیم رسیور روشن میشه و به حالت stand by نمیره!؟این طبیعیه ؟
    3_ امروز به صورت اتفاقی یه برنامه ضبط کردم!داخل رسیور کاملا درسته و وقتی پخش میکنم مشکلی نداره ولی وقتی اونو توی کامپیوتر پخش میکنم صداش پخش نمیشه.....!؟
    :))
    من پچ 1.59 رو از همین سایت گرفتم و روی رسیور ریختم ولی هنوز این مشکلات رو دارم!

خیلی ممنون از فروم بسیار خوبتون....
    متشکرم !
    سلام.1- البته کار خوبی کردید این مدل رو گرفتید من خودم این مدل رو دارم و راضیم2- این طبیعیه3- باید نرم افزار مخصوص پخش مثل k-lite نصب کنید که ساپورت کنه ...ورژن 1.59 رو تغییر ندید به زودی تمامی پکیج ها با قدرت سیگنال بالا باز میشن این به گفته خود کمپانی استارست هست به هر حال رسیوری هست که میتونه تمامی نیازها رو برطرف کنه.

8. یک کاربر برای این پست سودمند از alex777 عزیز تشکر کرده اند:

9. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    88190
    0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alex777 نمایش پست ها
    سلام.1- البته کار خوبی کردید این مدل رو گرفتید من خودم این مدل رو دارم و راضیم2- این طبیعیه3- باید نرم افزار مخصوص پخش مثل k-lite نصب کنید که ساپورت کنه ...ورژن 1.59 رو تغییر ندید به زودی تمامی پکیج ها با قدرت سیگنال بالا باز میشن این به گفته خود کمپانی استارست هست به هر حال رسیوری هست که میتونه تمامی نیازها رو برطرف کنه.
    بسیار متشکرم ...
    صفای وجودت رفیق! خیالم راحت شد!

10. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    88190
    0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alex777 نمایش پست ها

به یه مشکلی برخوردم!:) همون طوری که گفتم رسیورم strsat Hd 2000 hyper هست!کلا همه چی الان نو هست! Lnb و سیم و سرفیش ها و .....
    من با 2تا دیش مسیر 1_یاهست 2_ هاتبرد و عربست رو تنظیم کردم ولی متاسفانه هر کاری میکنم کیفیت سیگنال (یاهست - فرکانس قوی از 62 ) و توی (هاتبرد و عربست به 58 درصد) بیشتر نشده و تصویر شطرنجیه! از یکی که قبلا هم نصاب بوده کمک گرفتم اونم نتونست بیشتر از این کیفیت رو بگیره! دیش ها هم روی پشت بوم هستند!
    میشه بفرمایید مشکل از کجا می تونه باشه ؟ چرا کیفیت بیشتر از این نمیشه؟

11. یک کاربر برای این پست سودمند از daiigholam عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    88190
    0 بار در 0 پست

به یه مشکلی برخوردم!:) همون طوری که گفتم رسیورم strsat Hd 2000 hyper هست!کلا همه چی الان نو هست! Lnb و سیم و سرفیش ها و .....
    من با 2تا دیش مسیر 1_یاهست 2_ هاتبرد و عربست رو تنظیم کردم ولی متاسفانه هر کاری میکنم کیفیت سیگنال (یاهست - فرکانس قوی از 62 ) و توی (هاتبرد و عربست به 58 درصد) بیشتر نشده و تصویر شطرنجیه! از یکی که قبلا هم نصاب بوده کمک گرفتم اونم نتونست بیشتر از این کیفیت رو بگیره! دیش ها هم روی پشت بوم هستند!
    میشه بفرمایید مشکل از کجا می تونه باشه ؟ چرا کیفیت بیشتر از این نمیشه؟
    یه کار دیگه هم انجام دادم....
    یک رسیور (iclass) دیگه رو تست کردم! کیفیت سیگنال یاهست اومد روی 80 درصد!
    اون یکی دیش هم تنظیم نیست الان! دلیل اینکه همچین اتفاقی می افته چیه؟یعنی رسیور من خرابه؟ باید چی کار کنم ؟

13. یک کاربر برای این پست سودمند از daiigholam عزیز تشکر کرده اند:

14. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    88692
    3 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

با سلام
    میخواستم بگم یه مشکلی داشتم اونم اینه که دستگاه رو از زمانی که خریدم گاهی اوقات قاطی میکنه منظورم اینه مثلا خاموش نمیشه یا هنگ میکنه دکمه رموت خاموش و روشنش کار نمیده خواستم بدونم مشکل از کجاست ورزنش 1.48
    یه سوال دیگه هم داشتم اینه که چطوری میتونم کانالهای الجزیره اسپورت و mbc persian رو روی جهت بدر رو این رسیور باز کنم
    ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن
    با سپاس

15. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    88481
    0 بار در 0 پست

سلام
    من داشتم کدهایی که با f1 کار میکنه رو میدیدم که چیه یعنی از f1 111 تا f1 999 رو میدیدم که چه منوهایی باز میشه
    ولی بعد که از منو ها اومدم بیرون دیگه سیگنال نمیده و هیچ تصویری هم نمیاد
    تو منوی تنظیمات دیش هم چیز خاصی تغییر نکرده ولی سیگنال رو صفر مونده
    لطف میکنید اگه منو راهنمایی کنید

16. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90694
    1 بار در ا پست از ایشان تشکر شده است.

با سلام به دوستان من از این رسیور دارم با ورژن 1.64 به شدت اینترنت دزدی میکنه . چه با کابل چه با دانگل . حتی یک دفعه با یک جدید دیگه عوض کردم . درضمن از زمانی که به مودم وصل میشه ، پنل ستینگ مودم از دسترس خارج میشه . کسی چاره ای داره ؟ پدر اینترنتم درومد

17. یک کاربر برای این پست سودمند از srxhamid عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع