فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 84 از 84 نخستنخست ... 34 74 82 83 84
نمایش نتایج: از 831 به 834 از 834
  1. Top | #831

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49123
    3 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

سلام و عرض ادب
    من شش ساله که از اکانت این سایت استفاده می کنم و توی این مدت ازض راضی بودم الان هم اکانتم تموم شده و برای اکانت سه ساله gshare.ir مبلغ 199000 تومان با شماره پیگیری 1552468259 واریز کردم این اکانت خیلی عالیه و کانالهای رو باز می کنه که روی هیچ اکانتی باز نمیشن مثل پکیج osn و پکیج yes hd و پکیج بین اسپرت و کلی کانال دیگه در مسیرهای مختلف سرعت اکانت هم با اینترنت 3g ایرانسل بالاست و بدون فریز کانالها رو باز می کنه و بهترین پشتیبانی رو داره و مصرف اینترنت خیلی کمی داره

2. # ADS

3. Top | #832

عنوان کاربر
    مدیر سایت
    شماره عضویت
    1829
    1,358 بار در 1,175 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>starsat2000strong> نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    من شش ساله که از اکانت این سایت استفاده می کنم و توی این مدت ازض راضی بودم الان هم اکانتم تموم شده و برای اکانت سه ساله gshare.ir مبلغ 199000 تومان با شماره پیگیری 1552468259 واریز کردم این اکانت خیلی عالیه و کانالهای رو باز می کنه که روی هیچ اکانتی باز نمیشن مثل پکیج osn و پکیج yes hd و پکیج بین اسپرت و کلی کانال دیگه در مسیرهای مختلف سرعت اکانت هم با اینترنت 3g ایرانسل بالاست و بدون فریز کانالها رو باز می کنه و بهترین پشتیبانی رو داره و مصرف اینترنت خیلی کمی داره
    سلام
    از رضایت شما خوشحالیم
    اکانت بعد از خرید انلاین ایمیل میشه
    شماره پشتیبانی 09361284844

4. Top | #833

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    116642
    0 بار در 0 پست

وقت بخیر
    امروز جمعه مبلغ 199/000 تومان برای اکانت سه ساله gshare.ir واریز کردم
    کد رهگیری : 825629

5. Top | #834

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    116698
    0 بار در 0 پست

روز بخیر
    مبلغ 88/000 توما برای اکانت یکساله Gshare.ir واریز کردم
    کد پیگیری : 870546

صفحه 84 از 84 نخستنخست ... 34 74 82 83 84

کلمات کلیدی این موضوع

gshare، gshare.ir، gshareir، فروش، فروش g share، فروش gshare، فروش اکانت cccam، فروش اکانت gshare، فروش اکانت جیشیر، فروش جی شر، فروش جیشیر، فروش جیشر، اکانت، اکانت قلابی جیشر، اکانت چیشر، اکانت جیشیر چیست، اکانت جیشیر یا سیسیکم، اکانت جیشیر رایگان، اکانت جیشر رایگان، باز كردن كانال هاستلر، باز كردن كانالهاي قفل شده ماهواره، باز كردن كانالهاي كارتي iclass، باز كردن كانالهاي كارتي ماهواره، باز كردن كانالهاي بزرگسال، باز کردن کانالهای کارتی، بازکردن کانالهای پولی، بازکردن کانالهای سوپر، تمدید اکانت istar، تمدید اکانت starmax، تمدید اکانت starsat، تمدید اکانت starsat 2000، تمدید اکانت starsat 8800، تمدید اکانت هوایی، تمدید اکانت اینترنتی، تمدید اکانت استارمکس، تمدید اکانت استاریکس، تمدید اکانت استارست، تمدید اکانت تایگر، تمدید اکانت رایگان، تمدید شیرینگ starmax، تمدید شیرینگ مدیاستار، تمدید شیرینگ هوایی، تمدید شیرینگ اینترنتی، تمدید شیرینگ ریسیور استارمکس، جـشیر تقلبی، جیشیر، جیشیر چیست، جیشیر رایگان، خرید gshare، خرید فروش gshare، خرید اکانت gshare، خرید اکانت جی شر، خرید اکانت جیشیر، خرید جی شر، خرید جیشر، علی جیـشیر، علی جیشر

نمایش برچسب‌ها