فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 86 از 86 نخستنخست ... 36 76 84 85 86
نمایش نتایج: از 851 به 858 از 858
  1. Top | #851

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    106869
    0 بار در 0 پست

سلام من نزدیک به دوساله که از این سایت اکانت gshare.ir خریدم و توی این مدت اصلا"مشکل نداشته و کانالهای خیلی زیادی رو مثل پکیج اسکای ایتالیا و پکیج دیش تی وی و پکیج دیجیترک و پکیج osn و کلی کانال دیگه رو با سرعت بالا و بدون فریز باز می کنه قیمتش هم ارزونه و پشتیبانی خیلی عالی داره و همیشه جوابگو هستند من اکانت رو روی رسیور استارست 2000 فعال کردم و راضی هستم

2. # ADS

3. Top | #852

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    120300
    0 بار در 0 پست

سلام من الان برای اکانت سه ساله gshare.ir
    199000 تومان واریز کردم
    کد پیگیری 1589320189

4. Top | #853

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    97118
    6 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

سلام
    من مشترک قدیمی این سایت هستم و از اکانت gshare.ir استفاده می کنم و راضی هستم و برای برادرم هم این اکانت رو سفارش دادم و مبلغ 199/000 تومان با شماره رهگیری 721004 واریز کردم

5. Top | #854

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    120800
    0 بار در 0 پست

چه کانالهایی با اکانت gshare.ir باز میشه

6. Top | #855

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    120998
    0 بار در 0 پست

روز بخیر
    من خیلی وقته که دنبال اکانت با کیفیتی بودم ولی پیدا نمی کردم تا اینکه از طریق یکی از دوستانم با این سایت و اکانت gshare.ir اشنا شدم و وقتی از کیفیتش و کانالهایی که باز می کنه برام تعریف کرد من هم این اکانت رو سفارش دادم و برای اکانت طلایی نامحدود 1/990/000 تومان با شماره پیگیری 1213025869 واریز کردم
    با تشکر

7. Top | #856

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    121404
    0 بار در 0 پست

برای اکانت یکساله 88000 تومان با شماره پیگیری 150608 واریز کردم

8. Top | #857

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    121900
    0 بار در 0 پست

199000 تومان برای اکانت سه ساله gshare.ir واریز شد
    کد پیگیری 789501

9. Top | #858

عنوان کاربر
    مدیر سایت
    شماره عضویت
    1829
    1,358 بار در 1,175 پست

199000 تومان برای اکانت سه ساله gshare.ir واریز شد
    کد پیگیری 789501
    اکانت بعد از خرید انلاین ایمیل میشه

برای اکانت یکساله 88000 تومان با شماره پیگیری 150608 واریز کردم

روز بخیر
    من خیلی وقته که دنبال اکانت با کیفیتی بودم ولی پیدا نمی کردم تا اینکه از طریق یکی از دوستانم با این سایت و اکانت gshare.ir اشنا شدم و وقتی از کیفیتش و کانالهایی که باز می کنه برام تعریف کرد من هم این اکانت رو سفارش دادم و برای اکانت طلایی نامحدود 1/990/000 تومان با شماره پیگیری 1213025869 واریز کردم
    با تشکر

چه کانالهایی با اکانت gshare.ir باز میشه

به سایت فروش مراجعه کنید

سلام
    من مشترک قدیمی این سایت هستم و از اکانت gshare.ir استفاده می کنم و راضی هستم و برای برادرم هم این اکانت رو سفارش دادم و مبلغ 199/000 تومان با شماره رهگیری 721004 واریز کردم

سلام من الان برای اکانت سه ساله gshare.ir
    199000 تومان واریز کردم
    کد پیگیری 1589320189

سلام من نزدیک به دوساله که از این سایت اکانت gshare.ir خریدم و توی این مدت اصلا"مشکل نداشته و کانالهای خیلی زیادی رو مثل پکیج اسکای ایتالیا و پکیج دیش تی وی و پکیج دیجیترک و پکیج osn و کلی کانال دیگه رو با سرعت بالا و بدون فریز باز می کنه قیمتش هم ارزونه و پشتیبانی خیلی عالی داره و همیشه جوابگو هستند من اکانت رو روی رسیور استارست 2000 فعال کردم و راضی هستم

خوشجالیم از رضایت شما

صفحه 86 از 86 نخستنخست ... 36 76 84 85 86

کلمات کلیدی این موضوع

gshare، gshare.ir، gshareir، فروش، فروش g share، فروش gshare، فروش اکانت cccam، فروش اکانت gshare، فروش اکانت جیشیر، فروش جی شر، فروش جیشیر، فروش جیشر، اکانت، اکانت قلابی جیشر، اکانت چیشر، اکانت جیشیر چیست، اکانت جیشیر یا سیسیکم، اکانت جیشیر رایگان، اکانت جیشر رایگان، باز كردن كانال هاستلر، باز كردن كانالهاي قفل شده ماهواره، باز كردن كانالهاي كارتي iclass، باز كردن كانالهاي كارتي ماهواره، باز كردن كانالهاي بزرگسال، باز کردن کانالهای کارتی، بازکردن کانالهای پولی، بازکردن کانالهای سوپر، تمدید اکانت istar، تمدید اکانت starmax، تمدید اکانت starsat، تمدید اکانت starsat 2000، تمدید اکانت starsat 8800، تمدید اکانت هوایی، تمدید اکانت اینترنتی، تمدید اکانت استارمکس، تمدید اکانت استاریکس، تمدید اکانت استارست، تمدید اکانت تایگر، تمدید اکانت رایگان، تمدید شیرینگ starmax، تمدید شیرینگ مدیاستار، تمدید شیرینگ هوایی، تمدید شیرینگ اینترنتی، تمدید شیرینگ ریسیور استارمکس، جـشیر تقلبی، جیشیر، جیشیر چیست، جیشیر رایگان، خرید gshare، خرید فروش gshare، خرید اکانت gshare، خرید اکانت جی شر، خرید اکانت جیشیر، خرید جی شر، خرید جیشر، علی جیـشیر، علی جیشر

نمایش برچسب‌ها